Orno taklampa

Orno taklampa
Orno taklampa
Orno taklampa
Orno taklampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA JOHANSSON-PAPE, takarmatur, Orno, Finland 1950-tal, lackerad plåt, stämplad ORNO, diameter 43 cm

Slitage, elkontakt saknas

412509

2016-10-14