Skrattstolar

Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st., mahogny, 1900-talets mitt, så kallade "skrattstolar", genombruten ryggbricka, mönstrad klädsel i rostrött samt vitt, sitthöjd 45 cm

Nyomklädda, bruksslitage

412518

2016-10-12