Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GÖSTA WERNER (1909-92): New York, Nicks Plac..., signerad G.Werner och numrerad 35/75, färglitografi, ca 69x49 cm
Zustandsbeschreibung
412529
2016-10-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner