Gösta Werner färglitografi

Gösta Werner färglitografi
Gösta Werner färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GÖSTA WERNER (1909-92): New York, Nicks Plac..., signerad G.Werner och numrerad 35/75, färglitografi, ca 69x49 cm

Zustandsbeschreibung

412529

2016-10-15