Knut Janson oljemålning

Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNUT JANSON (1882-1966): Parklanskap i vinterskrud, signerad och daterad Knut Jansson 1945, olja på duk, ca 49x60 cm

412537

2016-10-15