Oidentifierad komstnär 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Munk med krucifix, olja på duk, ca 43x33 cm

Lagningar, dukskador, hål

412550

2016-10-12