Keith Sonnier
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KEITIH SONNIER (USA, född 1941): Number 8 (from the New York Collection for Stockholm portfolio 1973), monogramsignerad och daterad KS 73, numrerad 151/300 ed, screentryck, ca 22.5 x 30.4 cm
412552
2016-10-13