Keith Sonnier

Keith Sonnier
Keith Sonnier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KEITIH SONNIER (USA, född 1941): Number 8 (from the New York Collection for Stockholm portfolio 1973), monogramsignerad och daterad KS 73, numrerad 151/300 ed, screentryck, ca 22.5 x 30.4 cm

412552

2016-10-13