Toilettebord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TOILETTEBORD, 1800-talets andra, hälft, fanérat i valnöt, svarvade ben, skulpterade dekordelar, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 160, 84x46 cm

Kuntoraportti

Nyckel saknas, smärre ytskador

412555

Päivämäärä:

2016-10-12