Toilettebord 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TOILETTEBORD, 1800-talets andra, hälft, fanérat i valnöt, svarvade ben, skulpterade dekordelar, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 160, 84x46 cm
Kuntoraportti
Nyckel saknas, smärre ytskador
412555
Päivämäärä:
2016-10-12