Hans-Agne Jaconsson vägglampor
2016-10-12
412563
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor, 1 par, 1960-tal, mässing bredd ca 90, djup 34 cm
Visst slitage