Rökbord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RÖKBORD, 1900-talets första hälft, underrede i skuret trä med dekor av pärlemor, bricka i mässing, höjd ca 60, diameter 59 cm

Smärre ytskador, enstaka dekordelar saknas

412571

2016-10-12