Peter Hahne olja

Peter Hahne olja
Peter Hahne olja
Peter Hahne olja
Peter Hahne olja

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER HAHNE (född 1955): Komposition, signerad på baksidan Peter Hahne 2012, olja på duk, 72,5x72,5 cm

412577

2016-10-15