Ikea skrivskåp Selebo

Ikea skrivskåp Selebo
Ikea skrivskåp Selebo
Ikea skrivskåp Selebo
Ikea skrivskåp Selebo
Ikea skrivskåp Selebo
Ikea skrivskåp Selebo
Ikea skrivskåp Selebo
Ikea skrivskåp Selebo
Ikea skrivskåp Selebo
Ikea skrivskåp Selebo

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IKEA, skrivskåp, Selebo" ur Ikeas 1700-tals serie, 1990-tal, 2 delat, överdel med parställda dörrar med bakomliggande hyllplan, underdel med snedklaff, höjd ca 205, 76x37 cm

Bruksslitage

412584

2016-10-15