Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): "Stockholm", motiv med skeppet Af Shapman, signerad VKliuchnikov, olja på duk., ca 30x40 cm
Oramad
412603
2016-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här