Klubbat för:
34 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
PAULO VERONESE, Italiensk skola, kopior efter, (1700-tal): (2st) San Menna och Apostel, olja på duk, 138x263 cm.
Retuscher
412606
2016-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här