Il Veronese, efter, San Menna och Apostel

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

PAULO VERONESE, Italiensk skola, kopior efter, (1700-tal): (2st) San Menna och Apostel, olja på duk, 138x263 cm.

Retuscher

412606

2016-10-20