Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 2+2+2+1+1, porslin, Meissen, Kunglig Dansk, varav 2 st Sachsisk Blomst, 1 st med dekor av fåglar, diameter ca 23-26 cm
Sprickor, nagg, lagningar
412628
2016-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här