Roy Cross Fartyg vid horisont

Roy Cross Fartyg vid horisont
Roy Cross Fartyg vid horisont
Roy Cross Fartyg vid horisont
Roy Cross Fartyg vid horisont

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROY CROSS (England, född 1924): Fartyg vid horisont, signerad Roy Cross, olja på pannå, 20x25,5 cm

Smärre repor

412630

2016-10-14