Sekretär 1960-tal

Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, 1960-tal, fanérad i teak, höjd ca 99, 89x47 cm

Smärre ytskador

412663

2016-10-13