Astrid de Wolfe

Astrid de Wolfe
Astrid de Wolfe
Astrid de Wolfe
Astrid de Wolfe
Astrid de Wolfe
Astrid de Wolfe

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRID DE WOLFE (född Munthe, 1926): "Blombyttor", signerad A M-d-W, olja på duk, ca 66x42 cm

Färgbortfall, duken med stötskada

412671

2016-10-14