Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, höjd 222x84 cm, lös konsol/underdel höjd 30 cm

Skador, lagningar

412689

2016-10-14