Soffa gustavians stil

Soffa gustavians stil
Soffa gustavians stil
Soffa gustavians stil
Soffa gustavians stil
Soffa gustavians stil
Soffa gustavians stil
Soffa gustavians stil
Soffa gustavians stil

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRÅGSOFFA, gustaviansk stil, 1800-talets slut, skuren dekor, kannelerade ben, delvis furu, längd 151, sitthöjd ca 44 cm

Slitage

412700

2016-10-14