Ljustakar i silver

Ljustakar i silver
Ljustakar i silver
Ljustakar i silver
Ljustakar i silver
Ljustakar i silver
Ljustakar i silver
Ljustakar i silver
Ljustakar i silver
Ljustakar i silver
Ljustakar i silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TORE ELDH, ljusstakar, 1 par, silver, stämpelsignerade T Eldh, K & EC, 1 par silverljusstakar medföljer, höjd ca 6,5-8 cm

Slitage

412720

2016-10-14