Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MORTEL, 1700/1800-tal, oktagonal form, s.k. Karlsborgs mortel, senare smidesstöt, höjd 13 cm
Nagg
412724
2016-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här