Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MORTEL, 1700/1800-tal, oktagonal form, huggen kalksten, senare granitstöt, höjd 12 cm
Bruksslitage
412726
2016-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här