Lars Lerin olja
Closed
2016-10-15
412732
| Sold for | 54 000 SEK |
| Estimate | 15 000 SEK |
LARS LERIN (född 1954): "Vägen mot Bø", Norge
, signerad och daterad Lars L 98, även signerad på baksidan, dukpannå, ca 26,5x35 cm
Oramad