Marionettdocka

Marionettdocka
Marionettdocka
Marionettdocka
Marionettdocka
Marionettdocka
Marionettdocka

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARIONETTDOCKA, 1900-talets andra hälft, textil och skulpterat trä, i form av åsna, höjd 52 cm

Bruksslitage

412733

2016-10-14