Jardinjär 1800-tal Kina

Jardinjär 1800-tal Kina
Jardinjär 1800-tal Kina
Jardinjär 1800-tal Kina
Jardinjär 1800-tal Kina
Jardinjär 1800-tal Kina
Jardinjär 1800-tal Kina
Jardinjär 1800-tal Kina
Jardinjär 1800-tal Kina

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JARDINJÄR, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, oxblodsglasyr, höjd ca 16 cm

412737

2016-10-18