Bordsur empirestil

Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

BORDSUR, 1900-talets början, Frankrike, i empirestil, förgylld brons och marmor, dekor med fågel, höjd 33 cm, nyckel och pendel finns

Kuntoraportti

Bruksslitage

412741

Päivämäärä:

2016-10-14