Bordsur empirestil
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
BORDSUR, 1900-talets början, Frankrike, i empirestil, förgylld brons och marmor, dekor med fågel, höjd 33 cm, nyckel och pendel finns
Kuntoraportti
Bruksslitage
412741
Päivämäärä:
2016-10-14