Walter Weis objekt

Walter Weis objekt
Walter Weis objekt
Walter Weis objekt
Walter Weis objekt

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WALTER WEIS (1934-2012): Utan titel, signerad och daterad a tergo W Weis -92, bemålat trä och kartong trä, 60x60 cm

412746

2016-10-14