Olle Baertling färgserigrafi

Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Denu, färgserigrafi, 1960, signerad och numrerad Baertling 4/100, I. 74x38 cm S. 77,5x41,5 cm

412750

2016-10-14