Taklampa Jugend

Taklampa Jugend
Taklampa Jugend
Taklampa Jugend
Taklampa Jugend
Taklampa Jugend
Taklampa Jugend

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DELAR TILL TAKLAMPA, mässing, Jugend, 1900-talets början, elektrifierad, 10 ljusarmar, diameter ca 65 cm

Skador, ej monterad, i delar

412768

2016-10-14