Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL DAMM (1887-1942): Figurkomposition, förlaga till monumentalmålning, gouache på papper, signerad och daterad 1930 Bertil Damm, 55x78 cm
412771
2016-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här