Bertil Damm gouache

Bertil Damm gouache
Bertil Damm gouache
Bertil Damm gouache
Bertil Damm gouache

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL DAMM (1887-1942): Figurkomposition, förlaga till monumentalmålning, gouache på papper, signerad och daterad 1930 Bertil Damm, 55x78 cm

412771

2016-10-14