Max Koch oljemålning
2016-10-24
412772
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MAX KOCH (Tyskland, 1859-1930), Stadsmotiv med å, signerad Max Koch, faterad -18, olja på pannå, ca 33 x 48 cm