Mikroskop Kifa Stockholm

Mikroskop Kifa Stockholm
Mikroskop Kifa Stockholm
Mikroskop Kifa Stockholm
Mikroskop Kifa Stockholm
Mikroskop Kifa Stockholm
Mikroskop Kifa Stockholm
Mikroskop Kifa Stockholm
Mikroskop Kifa Stockholm
Mikroskop Kifa Stockholm
Mikroskop Kifa Stockholm

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MIKROSKOP, Kifa, Stockholm, 1900-talets första hälft, inklusive trälåda samt diverse originaltillbehör, lådans höjd 36 cm, nycklar finns

Kuntoraportti

Slitage

412776

Päivämäärä:

2016-10-14