Mikroskop Kifa Stockholm
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MIKROSKOP, Kifa, Stockholm, 1900-talets första hälft, inklusive trälåda samt diverse originaltillbehör, lådans höjd 36 cm, nycklar finns
Kuntoraportti
Slitage
412776
Päivämäärä:
2016-10-14