Militärfordon 1930-tal
Valmis
2016-10-18
412778
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MILITÄRFORDON, 6 st, 1930-tal, bl.a Kellerman , bestående av 2 st pansarfordon, 2 tanks, 2 sidovagnsmotorcyklar med förare, samtliga urverksdrivna, lackerad och litograferad plåt, längd ca 7-10 cm
Delvis defekta urverk, delar saknas, skador