Militärfordon 1930-tal

Militärfordon 1930-tal
Militärfordon 1930-tal
Militärfordon 1930-tal
Militärfordon 1930-tal
Militärfordon 1930-tal
Militärfordon 1930-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

1 500 SEK

MILITÄRFORDON, 6 st, 1930-tal, bl.a Kellerman , bestående av 2 st pansarfordon, 2 tanks, 2 sidovagnsmotorcyklar med förare, samtliga urverksdrivna, lackerad och litograferad plåt, längd ca 7-10 cm

Delvis defekta urverk, delar saknas, skador

412778

2016-10-18