Militärfordon 1930-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
1 500 SEK
MILITÄRFORDON, 6 st, 1930-tal, bl.a Kellerman , bestående av 2 st pansarfordon, 2 tanks, 2 sidovagnsmotorcyklar med förare, samtliga urverksdrivna, lackerad och litograferad plåt, längd ca 7-10 cm
Delvis defekta urverk, delar saknas, skador
412778
2016-10-18