Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): Höstkväll, olja på duk, signerad och daterad A. Fahlcrantz 1919, ca 73x148 cm
Färgbortfall á ca 4mm, dukskada á ca 15 mm
412779
2016-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här