Einar Forseth gouache

Einar Forseth gouache
Einar Forseth gouache
Einar Forseth gouache
Einar Forseth gouache

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1988), landskap med fors, signerad Forseth, gouache på papper

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

Uppklistrad på papp, någon reva, oramad

412784

2016-10-14