Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
EINAR FORSETH (1892-1988), landskap med fors, signerad Forseth, gouache på papper
PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening
Uppklistrad på papp, någon reva, oramad
412784
2016-10-14