Tema allmoge häst

Tema allmoge häst
Tema allmoge häst
Tema allmoge häst
Tema allmoge häst
Tema allmoge häst
Tema allmoge häst
Tema allmoge häst
Tema allmoge häst

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DALAHÄST, 1900-talets början, rödmålad med polykrom dekor, höjd ca 17 cm

Slitage

412803

2016-10-20