Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LJUSKRONA, mässing samt slipade glasprismor, 1960/70-tal, diameter 50 cm
Zustandsbeschreibung
Ljusprismor med skador
412827
2016-10-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner