Ljuskrona 1960/70-tal

Ljuskrona 1960/70-tal
Ljuskrona 1960/70-tal
Ljuskrona 1960/70-tal
Ljuskrona 1960/70-tal
Ljuskrona 1960/70-tal
Ljuskrona 1960/70-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LJUSKRONA, mässing samt slipade glasprismor, 1960/70-tal, diameter 50 cm

Zustandsbeschreibung

Ljusprismor med skador

412827

2016-10-14