Nisse Zetterberg oljemålning

Nisse Zetterberg  oljemålning
Nisse Zetterberg  oljemålning
Nisse Zetterberg  oljemålning
Nisse Zetterberg  oljemålning
Nisse Zetterberg  oljemålning
Nisse Zetterberg  oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): "Solig vårvinterdag", signerad och daterad-37, olja på duk, 53x65 cm

412835

2016-10-15