Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EDITH GERT (född 1906): Rumskomposition med läsande kvinna, signerad E Gert, olja på duk, ca 65x75 cm
Zustandsbeschreibung
412844
2016-10-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner