Edith Gert

Edith Gert
Edith Gert
Edith Gert
Edith Gert
Edith Gert
Edith Gert

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

EDITH GERT (född 1906): Rumskomposition med läsande kvinna, signerad E Gert, olja på duk, ca 65x75 cm

Zustandsbeschreibung

412844

2016-10-14