Docka med säng

Docka med säng
Docka med säng
Docka med säng
Docka med säng
Docka med säng
Docka med säng
Docka med säng
Docka med säng

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKA med docksäng, 1900-talets början, sköldpaddsmärkt, dockans längd ca 72 cm

Slitage

412854

2016-10-14