Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ERIK FAGERSTRÖM (1843-1912): Kvinna vid eldstaden. signerad E Fagerström för G Saloman, olja på duk, ca 32x42 cm
Färgbortfall
412855
2016-10-14