Erik Fagerström oljemålning

Erik Fagerström oljemålning
Erik Fagerström oljemålning
Erik Fagerström oljemålning
Erik Fagerström oljemålning
Erik Fagerström oljemålning
Erik Fagerström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ERIK FAGERSTRÖM (1843-1912): Kvinna vid eldstaden. signerad E Fagerström för G Saloman, olja på duk, ca 32x42 cm

Färgbortfall

412855

2016-10-14