Elastolin soldater
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ELASTOLINFIGURER, ca 30 st soldater, 1930-40-tal, bl.a fanbärare, bårbärare, hinkbärare, till häst, mm, kulspruta i metall samt 2 figurer av annat fabrikat medföljer
Kuntoraportti
Diverse skador
412861
Päivämäärä:
2016-10-18