Elastolin soldater

Elastolin soldater
Elastolin soldater
Elastolin soldater
Elastolin soldater
Elastolin soldater
Elastolin soldater

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ELASTOLINFIGURER, ca 30 st soldater, 1930-40-tal, bl.a fanbärare, bårbärare, hinkbärare, till häst, mm, kulspruta i metall samt 2 figurer av annat fabrikat medföljer

Kuntoraportti

Diverse skador

412861

Päivämäärä:

2016-10-18