Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAIMO KANERVA (1941-1999, född i Åbo, Finland), "Brev till Mozart III", signerad och daterad -86, numrerad 43/80, färgserigrafi, bladmått 60x75 cm
Smärre hanteringsveck, oramad
412900
2016-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här