Raimo Kanerva

Raimo Kanerva
Raimo Kanerva

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAIMO KANERVA (1941-1999, född i Åbo, Finland), "Brev till Mozart III", signerad och daterad -86, numrerad 43/80, färgserigrafi, bladmått 60x75 cm

Smärre hanteringsveck, oramad

412900

2016-10-16