Marion Belin

Marion Belin
Marion Belin

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARION BELIN (född 1933): "Simbassängen", signerad och numrerad, 135/200, färglitografi, bladmått ca 56x76 cm

Oramad, smärre hanteringsveck

412907

2016-10-15