Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MARION BELIN (född 1933): "Simbassängen", signerad och numrerad, 135/200, färglitografi, bladmått ca 56x76 cm
Oramad, smärre hanteringsveck
412907
2016-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här