Märklin lastbilar

Märklin lastbilar
Märklin lastbilar
Märklin lastbilar
Märklin lastbilar
Märklin lastbilar
Märklin lastbilar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÄRKLIN LASTBILAR, 2 st, 1930-40-tal, längd ca 17 resp 11 cm

Bägge med skador, delar (bitar) saknas

412912

2016-10-18