Bruno Mathsson ellipsbord

Bruno Mathsson ellipsbord
Bruno Mathsson ellipsbord
Bruno Mathsson ellipsbord
Bruno Mathsson ellipsbord
Bruno Mathsson ellipsbord
Bruno Mathsson ellipsbord
Bruno Mathsson ellipsbord
Bruno Mathsson ellipsbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, ellipsbord, underrede i massiv bok, bokfanerad skiva, höjd 72, etikettmärkt Bruno Mathsson International, 200 x 100 cm

Bruksslitage, lacksprickor

412944

2016-10-14