Kandelabrar i empirestil

Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KANDELABAR, 1 par, för fyra ljus vardera, empirestil, patinerad brons, 1800-talets slut, höjd ca 57 cm

Två manschetter ej tillhörande men snarlika , båda med smärre lagningar

412957

2016-10-14